o nas

 
Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów, którzy specjalizują się w przygotowywaniu oraz koordynowaniu projektów o różnym typie i skali.

Firma została założona przez trzech architektów, wcześniej związanych z biurem architektonicznym HRA Architekci, gdzie prowadzili projekty w latach 2007-2015. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów biur, obiektów komercyjnych oraz budynków mieszkalnych, wraz z ideą innowacyjnego zarządzania oraz współczesnego spojrzenia na projektowanie, dały początek firmie architektonicznej GCK Architekci Sp. z o.o. . Pracownia, założona w 2015 roku, stale się rozwija zatrudniając najlepszych specjalistów z branży.

Prace nad każdym projektem rozpoczynają się na analizie chłonności, trwają poprzez etap projektowania, aż do momentu realizacji. Nasze projekty, oparte na modelowaniu BIM, pozwalają nie tylko na wyeliminowanie błędów na etapie wykonawczym, lecz także na minimalizację ryzyka ich wystąpienia już w fazie projektowania. Taki tryb pracy pozwala na skrócenie czasu potrzebnego na wykonanie projektu, a także znacząco wpływa na obniżenie kosztów inwestycji.

Kieruje nami pasja poszukiwania nowoczesnych technologii i najskuteczniejszych rozwiązań funkcjonalnych. Racjonalne i odpowiedzialne podejście do procesu projektowania pomaga nam tworzyć unikalne budynki, które stały się już częścią krajobrazu, a także zostały pozytywnie zapamiętane przez użytkowników. Jednak, co najważniejsze dla nas, projektowane obiekty spełniają oczekiwania naszych klientów oraz pozwalają przekształcić ich marzenia w rzeczywistość.

Zapraszamy do współpracy.