Jesteśmy grupą doświadczonych architektów specjalizujących się w opracowywaniu oraz koordynacji projektów o różnorodnej skali. Założyciele biura, w latach 2007-2015, byli związani z pracownią architektoniczną HRA Architekci. Bogate doświadczenie zdobyte przy realizacji budynków biurowych, usługowych i mieszkaniowych oraz chęć nowoczesnego zarządzania i współczesnego spojrzenia na projektowanie dał początek pracowni GCK.

Prace nad projektem trwają od analizy chłonności, poprzez opracowanie go, aż po jego realizację. Współpraca z doświadczonymi branżystami, a także przygotowanie projektu w oparciu o technikę parametrycznego modelowania (BIM) umożliwia zminimalizowanie ryzyka kolizji na etapie projektowym oraz zlikwidowanie błędów na etapie wykonawczym. Znacząco skraca to czas pracy oraz pozwala zminimalizować koszty inwestycji.

Motorem naszego działania jest pasja, którą przekładamy na poszukiwanie sprawdzonych technologii oraz efektywnych rozwiązań funkcjonalnych. Racjonalne i odpowiedzialne podejście do procesu projektowego pozwala tworzyć nam budynki, trwale wpisujące się w krajobraz, a przede wszystkim urzeczywistniające oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy.